Zpíváme pro UNICEF

Vážení přátelé,

rok se s rokem sešel a znovu přišla doba, kdy bychom vás moc rády pozvaly na další ročník celorepublikové charitativní akce pěveckých sborů Zpíváme pro UNICEF: Pěvecké sbory pomáhají dětem.

Minulé dva ročníky byly úspěšné, díky pomoci pěveckých sborů a jejich diváků a fanoušků se vybralo téměř milion korun na pomoc těm nejmenším dětem a dětem ve válce. Tento ročník bychom chtěly přispět na program UNICEF Vzdělání dětí.

Ve školních lavicích právě teď po celém světě chybí přes 59 milionů dětí. Je tomu tak z různých důvodů – kvůli extrémní chudobě, kdy děti musí pro přežití místo školy pracovat nebo třeba proto, že bydlí ve válečných zónách či místech, kde není bezpečno. A přitom je vzdělání tolik důležité! Vzdělaní lidé mají lepší uplatnění ve společnosti, žijí zdravějším způsobem života, dokáží se lépe chránit před riziky apod.

Máte rádi sborový zpěv? Rádi byste přispěli na charitu? Přijďte si poslechnout náš koncert! 20. 3. 2024 v kapli Husova sboru Církve československé husitské (Farského 1386, 170 00 Praha 7 Holešovice). Vstupné je minimálně 50Kč, ale vězte, že CELÝ výtěžek ze vstupného poputuje na program UNICEFu – „Vzdělání dětí“.

Sdílet článek
Nahoru